Open Mic Session vol.2

Hudobní nadšenci pozor! Po úspešnej prvej Open Mic Session v Klube Lúč sme sa rozhodli pre jej pokračovanie. Talentová súťaž, kde tvojim partnerom bude mikrofón. Každý, kto naberie odvahu, dostane šancu ukázať čo v ňom je. Spievaš? Rapuješ? Ovládaš beatbox? Prípadne si začínajúci komik? Ak je aspoň jedna možnosť, veľké tučné ÁNO, tak je táto udalosť tvojou piatkovou voľbou. Jediné čo stačí spraviť, hneď potom ako sa postavíš na pódium, je uvoľniť sa a dať zo seba všetko, čo je v tebe.

Moderovať druhú Open Mic Session bude Peter Kavan. Pozvanie prijal aj víťaz prvej Open mic session Lukáš Masár. Potvrdený vystupujúci Ervín Olešan, Erik Žigmund, TUFIFTY, Mc Matteo, Myhall, Zandome, Sermone + (jeden špeciálny hosť z publika.

Pred udalosťou je potrebné sa dopredu registrovať na email patrik@klubluc.sk. Do e-mailu napíš meno, aký typ vystúpenia chceš robiť a krátke demo (môže to byť aj nahrávka na telefón). Každý zaregistrovaný vystupujúci dostane svoj priestor. Vopred prihlásení účastníci budú postupne predstavení v udalosti. Najlepšie vystúpenie bude ocenené. K dispozícií bude mikrofón, dj a gitara. Tak čo, si pripravený ukázať čo je v tebe?

19 mar 2022