Divadlo > Detský divadelný klub

DETSKÝ DIVADELNÝ KLUB (DDK) je prvým oficiálnym projektom občianskeho združenia Kolomaž, ktorý s pravidelnosťou funguje už od roku 2002. Úlohou DDK nie je iba rozvíjať dramatický smer určený deťom a mládeži, ale má aj integračný, výchovný a estetický rozmer. DDK zároveň komunikuje s obdobnými organizáciami a divadlami, s ktorými nadviazal a prehlbuje medzimestskú a medzikultúrnu spoluprácu. DDK si získal a získava svojich stálych divákov a sympatizantov. Dodnes uviedol na scénu cez 200 predstavení renomovaných divadelných súborov zo Slovenska i Čiech, ktoré sa profesionálne venujú divadelnej tvorbe pre deti. V čase obmedzení spojených s pandémiou koronavírusu sa DDK pretransformoval na tzv. Divadelný večerníček a prostredníctvom nich aj počas lockdown-u aspoň formou live streamov prinášal predstavenia pre deti.