Divadlo > Družba Drama Studio

Družba Drama Studio predstavuje priestor pre živé umenie, uvádza súčasnú umeleckú tvorbu a unikátne autorské projekty slovenských, ale aj zahraničných umelcov a performerov. V Družba Drama Studio máme ambíciu spájať kreatívne cesty divadelníkov, tanečníkov, filmárov, fotografov, hudobníkov a vizuálnych umelcov. Ide o unikátny priestor divadelného, štúdiového a ateliérového typu v Trenčíne s kapacitou 60-100 divákov, v závislosti od usporiadania a dispozičných možností. Družba Drama Studio disponuje profesionálnou zvukovou, svetelnou a audiovizuálnou technikou.
Pokiaľ máte záujem o prenájom alebo prehliadku Družba Drama Studia, napíšte nám prosím na info@klubluc.sk

Rezidencia v Družba Drama Studio
Umelcom tiež ponúkame jedinečné kreatívne podmientky pre vznik nových projektov. Poskytujeme vysokokvalitné technické a produkčné zázemie, no predovšetkým dostatok času pre kontinuálne skúšanie a hľadanie umeleckého tvaru formou blokových rezidencií. V prípade záujmu píšte na email info@klubluc.sk

Pôdorys Družba Drama Studio nájdete TU

Adresa: OD Družba, Soblahovská 1508, 911 01 Trenčín, 1. poschodie vedľa knižnice a materského centra.

Mediálne odozvy: