Workshop pre záujemcov o DJ-ing

Na workshope pod patronátom hudobnej školy LFO.sk ti dj’s VKTRD & Gabanna s viac ako 20-ročnými skúsenosťami za mixpultom vysvetlia, čo všetko potrebuješ vedieť, aby si mohol bez hanby stáť ako DJ na pódiu. Ukážeme ti aj naše tipy a triky. Samozrejme, všetko si budeš môcť vyskúšať. Workshop je zameraný výhradne na digitálny DJ-ing aprebieha na najvyššom rade DJ techniky značky Pioneer. Na mieste bude k dispozícii viacero setupov či už so CDJS alebo s konzolami. Dozvieš sa, ako si správne pripraviť tracky v software Rekordbox, čo všetko dokáže aktuálna technika a ako to v praxi využiť, pochopíš, čo je beatmatching a nahliadneš aj do rôznych techník mixovania.Je jedno, či už nejaký ten piatok hrávaš, alebo na to zatiaľ len pomýšľaš, alebo si len zvedavý. Vítaní sú všetci, ktorí majú záujem vedieť trošku viac o tom, čo to vlastne DJ-ing je a čo všetko DJ za mixpultom robí.
www.lfo.sk

Limitovaná kapacita miest.