UAFA CUP (10.ročník) – After

Afterka jubilejného 10. ročníka benefičnej antifašistickej akcie / futbalového turnaja UAFA CUP 2023

Potvrdený line Up:
RozpoR (BA) Oi!core – organizovaný punk
Táto bratislavská Oi!core úderka vystúpila vôbec na prvom oficiálnom UAFA CUP-e v roku 2013. Veľmi sa tešíme, že naši kamoši opäť prijali pozvanie a svojou živelnou a “nekurvenou” šou vyšperkujú blížiaci sa jubilejný 10. ročník
www.rozpor.sk

CACIB Dortmund (MT) hip-hop so živou kapelou
“Živý Hip Hop pre ryby čo neplávajú s prúdom.” – to je zostava CACIB Dortmund z Martina, ktorá na UAFA CUP-e vystúpila v roku 2018. Už vtedy, prakticky ihneď po ich koncerte sme vedeli, že túto partičku ešte niekedy určite pozveme znova, pretože ich prístup a live show boli skrátka perfektné. A kedy inokedy, keď nie na jubilejný X. ročník? Takže po 5 rokoch opäť: dvaja MC’s na pódiu so živou kapelou.
https://cacibdortmund.bandcamp.com

Uhol Dopadu (TN) punk-alternative
Revolver má 6 nábojov a 6-ranová je aj punková úderka Uhol Dopadu, ktorá bude na našej afterke premiérovo zastupovať trenčiansku scénu. Veľmi sa tomu tešíme, pretože kapela svoje postoje dáva jasne najavo, bez kompromisov, a tak to má byť. Možno si to mnoho fans kapely ani neuvedomuje, no v máji ubehlo už 15 rokov(!) od jej založenia. Posledný počin v podobe albumu “Syndróm vyhorenia” vyšiel pred rokom a aktuálne chalani pracujú na novom EP, ktoré by malo vyjsť na jeseň. Už onedlho uzrie svetlo sveta ich najnovší videoklip na song “Všetci ma serú”… Po vzájomnej dohode bude premiéra tohto klipu uverejnená exkluzívne prvýkrát priamo v rámci nášho eventu.
https://uholdopaduband.bandcamp.com/

Fyasco (TN) metal/HC/punk
Všetky boľačky po turnaji príde ešte viac narezať a nasoliť borowitchka metalfetamín hardcore band s názvom Fyasco – úprimné a bezprostredné domáce duo tak ako ich máme radi, kožmekeri a lokálmatadori na správnom mieste a čase, nebohá Tina T. by vedela vyprávať… Rok vzniku: 2014, rok prvej účasti na uafe: 2015, repete na uafe: 2023 – kurva to bude tlak!
https://fyasco.bandcamp.com

Vstup: 10€ / len na mieste
Klub Lúč má obmedzenú kapacitu, preto príďte včas!

Dátum

01 júl 2023
Expired!

Čas

20:00 - 23:55

Viac info

Facebook event

Miesto

Klub Lúč
Facebook event

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center