Tom Holliston (CAN, NoMeanNo) + Simon Wells (UK, Snuff)

Členovia kultových kapiel NoMeansNo a Snuff na spoločnom turné v akustickej verzii. Simon si nahral svoje a Tom zas to svoje… ale spolu to bude fungovať…

Tom Holliston hral dlhé roky v kanadskej skupine NoMeansNo. Nejakým spôsobom sa mu podarilo prežiť divokú jazdu s bratmi Johnom a Robom Wrightovcami, kde bolo úplne bežné dohádať sa do krvi, zabudnúť odbočiť či zabudnúť pas. Zároveň sa pri tom ale robila kvalitná hudba a to je to, na čom skutočne záleží. Tiež s nimi vystupoval aj v skupine Hanson Brothers, z čoho hlúpo slintal. Tom mal aj uletenú kapelu Show Business Giants, ktorá sa ale rozpadla, a jej členovia sa teraz venujú podnikaniu s kobercami. No ale dosť o tom. Tom Holliston si sadne na stoličku, ktorú mu netreba ponúkať, pretože si ju vždy nájde sám. Vedieť sa usadiť je špecialitou každého Kanaďana. Predstaví nám materiál zo svojho najnovšieho CD. Na Spotify ani na Amazone ho však nenájdete.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Holliston
https://www.discogs.com/artist/1171582-Tom-Holliston
https://showbusinessgiants.bandcamp.com

Simon Wells (Snuff / Southport) je vyučený stolár a výborný šípkar z britského grófstva Sussex. Práve vydal album, ktorý plánuje predstaviť na turné od ktorého očakáva nulové príjmy zo stiahnutí na Spotify a ešte nižšie zo stiahnutí na Amazone. Bude hrať na akustickej gitare, sediac na stoličke. Na to, aby si sadol na stoličku, nepotrebuje pomoc nikoho iného. Zatiaľ. Simon má rád single malt whisky Tamnavulin a robí skvelé hranolky. Píše všeličo a zatiaľ nemal príležitosť objaviť sa na spoločnej fotografii s Bonom. Doma má veľa zosilňovačov Vox AC30 a v obývačke trombón, na ktorom hrá jeho dcéra. Simonovi dvaja synovia sú – alebo aspoň boli – posadnutí filmami o Godzille. Je ale možné, že ich to už prešlo. Simon píše dobré pesničky, výborne spieva a nie je hlupák.
https://simon-wells.com/
https://simonwells.bandcamp.com
https://www.youtube.com/watch?v=x_fsNPU4Zqw
https://snuffuk.bandcamp.com/music


Dátum

04 nov 2023
Expired!

Čas

20:00

Viac info

Facebook event

Miesto

Klub Lúč
Facebook event

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center