Tanec 5 Rytmov

“Hudba a rytmus nachádzajú cestu k tajomným miestam duše” Platón
Pozývame Vás, príďte v spojení hudby/ tej reprodukovanej aj tej naživo/ nachádzať v tanci a načúvaní tajomné miesta našich duší,

Už tradične je niektorá streda v mesiaci venovaná 5Rytmom v Trenčíne. Tento krát bude na záver tanca hrať aj živá hudba, ktorú pre nás pripravujú talentovaní hudobníci/ tanečníci. Katarína Tóthová, Anton Hájiček, Matúš Fila, Borek Suchánek.
Tanec 5Rytmov (5 Rhythms®) je dynamická meditácia pohybom, vytvorená americkou tanečnicou, terapeutkou, charizmatickou šamankou Gabrielle Roth (1941-2012).
5Rytmov® je to pohybová terapia, aj filozofia, pohľad na svet a umenie v pohybe vytvorená Gabriellou Roth a praktikovaná desaťtisícimi tanečníkmi na celom svete. Je to dynamická pohybová prax zakorenená v princípe, že ak dostaneš dušu do pohybu, začne sa sama uzdravovať. Pohyb je oboje – liek aj metafora, ktoré sa ku nám dostávajú ponad všetky jazyky, kultúry a vekové skupiny, aby premenili utrpenie na umenie, umenie na uvedomenie a uvedomenie na akciu. Kdekoľvek tancujeme 5Rytmov, vznikne komunita narodená pre tanec, potenie sa, zmenu a podporu , ktorá poskytne bezpečný priestor pre každého z nás aby sme mohli zatriasť tým čo drží naše ego a prebudiť šťavnaté, nepredvídateľné, fascinujúce, na hrane sa pohybujúce, hviezdne časti nášho ja, ktoré si zaslúžia byť slobodné.
Kreativita. Spojenie. Komunita
Hudba 5Rytmov . DJ Miša Trizuljaková
Počet miest obmedzený, treba sa nahlásiť:
marta.micak@gmail.com alebo tel. číslo 0903 916 836

Dátum

26 okt 2022
Expired!

Čas

18:30 - 21:00

Viac info

facebook event

Miesto

Klub Lúč
facebook event

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center