Sound System Movement

Sound System Movement sa vracia po viac ako dvoch rokoch do nového Klubu Lúč. Prinesie zo sebou ťažkotonážnu nálož Karibských rytmov, Dubu a aktuálnej Bass music.

Rezidenti a zvuk :
📢 DUB FROM THE GROUND SOUND SYSTEM (Botanic, Boa)
Hostia :
💥FREESTYLE BOYS SOUND (Baxyman & SensiMajk)
💥 POKROK SELECTA
💥 DUB SKANKIN (live dub)

DUB FROM THE GROUND
Dub from the Ground je zoskupenie selektorov a nadšencov do sound systémovej kultúry. Crew pôvodnom zložení vznikla v roku 2013 v Brne odkiaľ sa po čase projekt presunul do Trenčína. Po rokoch promovania lokálnych a zahraničných sound systemov padlo na jeseň roku 2017 rozhodnutie postupne začať budovať vlastný sound system. V súčastnom zložení Botanic, Boa je crew ovplyvnená súčasnou svetovou dubovou kultúrou, reggae, dubstepom a basovou elektronickou hudbou, ktorú prezentujú na vlastnoručne vyrobenom zvukovom aparáte .

DUB SKANKIN
Dub Skankin je Dubový producent, ktorý sa realizuje v štýloch ako Deep Dub alebo Roots Step. Svoju hudobnú pút začal ako gitarista neskôr sa venoval live loopingu a od roku 2019 sa venuje produkcii Dubu. Na tomto evente vám zahrá live mixi zložené z jeho produkcie a samplovanych trackov od iných producentov.

POKROK SELECTA
Pokrok Selecta je producent a selektor pôsobiaci v Bratislave, venuje sa organizovaniu lokálnych Reggae-Dub parties, kde často spolupracuje so systémami ako Dub from the Ground alebo Massound. Tešiť sa môžeš na jeho dub steppas selekciu.

All Tribes Welcome.

Dátum

10 nov 2023
Expired!

Čas

21:00

Viac info

Facebook event

Miesto

Klub Lúč
Facebook event

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center