Skylark Q: JAM  SESSION  80 + Juraj Majerský: JAZZ V OBRAZOCH

SKYLARK Q

Dáša Libiaková, speváčka, promotérka projektu JazzDivas, Piešťansky jazzový festival – Ženy v jazze, spevácka súťaž mladých talentov Piešťanský slávik, špičková osobnosť slovenskej jazzovej scény Jozef Brisuda, kontrabasista, šéf jazzovej sekcie vysielania rádia Devín, štúdiový umelec legendárnych nahrávok s Lacom Gerhardtom František Báleš. klavirista, bandleader, skladateľ, aranžér, pedagóg, autor projektu Sonety – zhudobnené básne P.O. Hviezdoslava, aranžér projektu Slovenské tango – hudobný fenomén. Janko Babič, bicie nástroje, publicista, promotér, riaditeľ festivalu Jazz pod hradom, moderátor relácie Podoby jazzu na rádiu Piešťany.

Súčasťou večera bude otvorenie vystavy fotografií Juraja Majerského pod názvom JAZZ V OBRAZOCH

24 jún 2022