Prago Union (CZ) + Dj Škrupo

PRAGO UNION (CZ)
“Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky rádia nehrajou a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Mají doma dvě ceny Anděl a kritika je uctívá. Prago Union v srpnu 2022 vydali svoje osmé studiové album Příduhned… Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Na těch Prago Union musí něco bejt. Přijďte se na ně podívat.”
www.pragounion.cz

DJ ŠKRUPO

Spevák, hudobník, moderátor a zvukový majster Škrupo je taktiež uznávaný DJ od roku 2004, kde sa preslávil svojimi eventmi “Okamžité Krepčenie”, kde hostil top DJov zo Slovenska a Česka. Od roku 2012 sa etabloval aj ako spevák v spolupráci s Vecom a.k.a. Branči Kováčom, vystupujúc na mnohých festivaloch a v kluboch po celom Československu. V rokoch 2014 až 2016 ste ho mohli počuť ako moderátora v radioshow Prijmi cveng na Rádiu Sity a vidieť na Youtube v spolupráci s Ruka Hore na projekte Automat. Aktuálne vystupuje v rôznych hudobných formáciách a zároveň aj ako sólo hudobník, či DJ supportuje kapely a umelcov ako napr. Supa, Zverina, či Tono S. Jeho EP s názvom Šuflík, ktorý nájdete na všetkých streamovacích platformách. Škrupo je významnou postavou na hudobnej scéne, známy svojou inovatívnosťou a energickými vystúpeniami.

15 mar 2024