Patriarchy (USA) + Void Vision (USA)

PATRIARCHY
Transgresívny goth formácie z LA na čele s filmárkou a performérkou Actually Huizenga a anonymným duom inštrumentalistov (The Drummer & The Guitarist) mieša temný analógový zvuk EBM a darkwavu s pulzujúcimi industriálnymi beatmi a nekompromisnými textami o sexu ktorej budete len ťažko lapať po dychu. To všetko zahalené estetikou osemdesiatkových slasherov a zvukom, ktorý je „z polovice ABBA az polovice Nine Inch Nails.“
patriarchy.bandcamp.com

VOID VISION
Hosťom koncertu bude philadelphský coldwave projekt Void Vision, ktorému dominuje podmanivý hlas hudobníčky Shari Vari a ľadovo chladnej syntetizátorovej plochy. Svoj dlhohrajúci debut Sub Rosa vydali pri kultovom synthwave labeli Mannequin Records.
voidvision.bandcamp.com

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia – hlavný partner a mesto Trenčín.

09 apr 2024