Modré hory + Andy The Doorbum (USA)

Prapodivný pesničkár z Los Angeles sa vracia na Slovensko a znova pri tom budú aj Modré hory.

MODRÉ HORY
Modré hory majú po piatich rokoch nový album a prídu ho predstaviť aj do tvojho mesta. Modré hory, Big beat, Luxus clan a teraz Čudne slávni. Štyri albumy, pár mixtapeov a kopec koncertov a zas raz na cestách. Veľa žvástov, beaty, tóny, všetko. Čudne slávni Lyrik, Bene a Roland Kánik, jedno pódium a veľká radosť z hrania. Vraj rap pre starších, vravia niektorí, no týmto trom chlapcom je to jedno, ide o hudbu a tú zbožňujú. Poď sa aj ty nájsť v tom beate s týmito čudne slávnymi chlapcami.

https://www.facebook.com/modrehory
https://www.instagram.com/modre_hory

ANDY THE DOORBUM
Hovoriť o folku by bolo nefér, veď dunia pod tým beaty, lo-fi to tiež nie je, a ku všetkému to trocha pripomína aj divadelné predstavenie. Andy je pesničkár, básnik, všetko, a vedz, že na jeho koncert istotne nezabudneš.
Bene o ňom rapuje v skladbe “Luxus clan” – “v daktorých vesmíroch sme lúzri, a je to oka, v tom našom sa boh volá Andy the Doorbum”. Prídi si vypočuť tohto modrohorského boha, ktorý Modrákom hosťuje v dvoch skladbách na albume Luxus clan a to “WTF is Winnetou?” a “taktotoánotaktotoznie”.

https://www.facebook.com/andythedoorbum/
https://www.instagram.com/andythedoorbum/


Dátum

21 jún 2024

Čas

21:00

Viac info

Facebook event

Miesto

Klub Lúč
Facebook event

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center