Michal NOGA, Divadlo iks a Štúdio 12 (SK): Láska som ja

Podujatie sa uskutoční v rámci 28. ročníka medzinárodného festivalu divadla jedného herca Sám na Javisku 2022

Človek môže mať peniaze, postavenie, moc, dokonca zdravie, ale ak mu chýba láska, nikdy nebude spokojný. Aj keď sa ju pokúša kúpiť, zisťuje, že nie je na predaj. Opovrhuje všetkými a všetkým. Je sám. Zatrpknutý. Hľadajúci. Nepochopený. Túžiaci. Jediné čo chce, je zdieľať. Seba, svoje pocity, svoj život. Len nebyť sám. Keď nemám lásku, nemám nič. Pohybová monodráma Michala Nogu Láska som ja, je voľným pokračovaním projektu, z ktorého vznikla inscenácia hry Edward II. Tú uviedlo Divadlo IKS v júni 2021.

Koncept a réžia: Maximilián Alexander Sobek
Dramaturgia: Alexandra Rychtarčíková
Preklad použitých pasáží: Michal Noga, Maximilián Alexander Sobek
Choreografia: Stanka Vlčeková
Scéna: Lucia Gamanová, Oleksandra Bakushina
Kostýmy: Alžbeta Vakulová
Svetlo: Táňa Mravcová
Účinkuje: Michal Noga

recenzia na mloki.sk TU

Dobrovoľné vstupné

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia – hlavný partner a Mesto Trenčín.

12 okt 2022