Metal pod hradom

COLDBLOODED pochádzajú z Bánoviec nad Bebravou. Ich tvorbu môžeme označiť za nekompromisný moderný hard core. Energiou nabité gitarové riffy nenechajú určite nikoho chladným a budú tým pravým orechovým na otvorenie tohto metalového večera. Za mikrofónom bude mať premiéru ich nový frontman, tak držíme palce!!
https://www.facebook.com/CLBDofficial

BREAKING THE TAROT je metal coreová kapela z Košíc. Založili ju v máji 2021 bývalí členovia slovenských kapiel ako Dementor, Within Silence, Meredith, čiže všetko ostrieľaní, vetrom a rokmi ošľahaní borci. Aktuálne kapele vyšlo debutové album „Beyond The Breaking Point“ pod hlavičkou slovenského vydavateľstva Gothoom productions.
https://breakingthetarotstore.company.site

PANYCHIDA pochádza z Plzne a potuluje sa nielen českými kotlinami už od roku 2005. Z pôvodného Pagan/Black Metalu sa v priebehu rokov vyvinul skôr temnejší Heavy metal s prvkami Black a Melodic Death Metalu. Aktuálna éra sa točí okolo zatiaľ poslednej vydanej, česky spievanej dosky Gabreta Aeterna a následného EP Dreisessel~Říruřec. Oba počiny sú venované ich krásnej a temnej Šumave. PANYCHIDA nedávno oznámila tiež zmenu na poste frontmana a predstaví sa u nás v novej zostave.
https://www.panychida.com/

Pagan metalový martinský RAMCHAT založila známa slovenská metalová persóna, Pavel “Hirax” Baričák v roku 2013 po dochode z Lunatic Gods, čiže koncom minulého roka kapela oslávila 10 rokov na scéne. Za ten čas má za sebou bohatú diskografiu a získala si srdcia metalových fanúšikov po celom svete. Ramchat koncertoval na mnohých festivaloch, potiahol nejednu slovensko-českú klubovú šnúru, hral na Hellfeste vo Francuzsku, uskutočnil miniturné v Rusku a Poľsku. Ich pódiová show je nenapodobiteľná, plná dynamiky a pestrosti. Ani trenčianskemu fanúšikovi nie sú neznámi, nakoľko kapela už v našom meste niekoľko krát vystupovala a vždy s výbornou odozvou!
https://www.facebook.com/ramchatband

Domácu legendu DEPRESY netreba nejako zvlášť predstavovať. Na trenčianskej klubovej scéne sú stálicou. Týmto vystúpením odštartujú koncertné ťaženie v novom roku. Opäť sa môžeme tešiť na show poskladanú zo starých aj nových songov, ktoré mapujú ich viac ako 30 ročné pôsobenie na scéne.
https://www.facebook.com/depresyofficial

Časový rozpis:
19:00 – 19:35 Coldblooded
19:50 – 20:30 Breaking The Tarot
20:45 – 21:45 Ramchat
22:00 – 23:00 Depresy
23:15 – 00:15 Panychida

Vstupné 15€ iba na mieste.

Dátum

24 feb 2024
Expired!

Čas

19:00

Viac info

Facebook event

Miesto

Klub Lúč
Facebook event

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center