Umenovedný Kvíz v Lúči vol. 8 + daniel b (live koncert)

V novom roku pokračujeme s Kvízom v Lúči. Opýtame na mnohé veci zo sveta kultúry , hudby, filmov a seriálov, osobností, aktualít či histórie. Inými slovami večer plný zaujímavosti, ktoré stoja za zmienku! Príďte, odídete ešte múdrejší než ste.

Po skončení kvízu sa uskutoční live koncert: daniel b

daniel b je sólový projekt za ktorým stojí Daniel Buc, pesničkár žijúci v Bratislave. Píšuc jemné a melancholické piesne, daniel b svojou tvorbou oslovil malé vydavateľstvo ZTapes, ktoré mu v lete roku 2021 vydalo na kazetových nosičoch EP “tidal wave”. Tvorba založená na programovaných bicích, mnohých gitár a vrstvených vokáloch je v hlbokom kontraste so živými vystúpeniami, kde sa daniel doprevádza iba s akustickou gitarou a svojským humorom.
V roku 2022 ho Rádio_FM zaradilo do longlistu kategórie “Objav Roka” v cenách Rádiohlavy. Momentálne sú v príprave nové skladby, ktoré sú plánované na vydanie niekedy v tomto roku.

27 jan 2023