Juju planet Dub + Dj Jarduuzza + Dj Botanic

Jedinečné spojenie experimentálno-elektronickej hudby, spájajúcej ľudové rytmy z celého sveta s nádychom Psy dubu, doprevádzané masívnou basovovou linkou, dochutené indickou sitarou a slovenskými folklornými spevmi.

Jozef Hnidzík alias Juju planet Dub je producent a hudobník, ktorý neustále skúma a experimentuje s universum zvukov a tónov, čím vytvára hudbu bez hraníc. Juju Verse je multikultúrna fúzia elektra a ethna s hlbokým sub basom ochutený psychedelickými žblnkavými zvukmi, doprevádzané indickým Sitar. Cieľom je zaujať, potešiť, prekvapiť, rozosmiať, roztancovať. Jednoducho povedané osloviť poslucháča a previezť ho pestrofarebným hudobným zážitkom. V roku 2015 sa zrodilo čarovné spojenie elektroniky so slovenským folklórom “JujuPlanetDub & FS Žito”, v ktorom sa stretáva slovenský folklórny spev s dub elektronikou.

warm up set: Dub from the Ground
afterparty: DJ Jarduuzza

https://jujuplanetdub.bandcamp.com/album/world-essences-dublight

 

 

 

Na základe nového Covid automatu platného od 12.8.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní, testovaní alebo prekonaní COVID-19. Viac informácií TU


Dátum

01 okt 2021
Expired!

Čas

20:00 - 22:00

Miesto

Klub Lúč

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center