JazzLab Project

9-členná formácia JazzLab Project si prichystala veľmi zaujímavý playlist. Obsahuje jazzové skladby, ktoré sa napriek strate kontaktu so západným svetom podarilo priniesť a hrať aj u nás, za železnou oponou. Kontrabasista Enea Bari skladby zaranžoval a upravil tak, aby zneli čo najlepšie v podaní tohto nonetu, ale zároveň nestratili autetickosť a zvuk doby, v ktorej vznikali. JazzLab Project, to sú aj inštrumentalisti, ktorí v období jazzu “za železnou oponou” na hudobnej scéne aktívne pôsobil a mali možnosť hrať s mnohými československými velikánmi. Kapela ale disponuje aj štyrmi vynikajúcimi speváčkami, takže piesne budú aj spievané a niektoré zaznejú aj v slovenčine. Hudobná formácia JazzLab Project sa vyprofilovala z pôvodného housebandu pravidelných hudobno-vzdelávacích podujatí JazzLab, ktoré sa organizujú v Nitre. Stretavajú sa tu viacerí hudobníci a majú možnosť si spolu zahrať skladby súvisiace s dopredu danou tematikou.
Členovia kapely JazzLab Project: Kristína Uhlíková – spev, husle / Martina Uhrinová – spev, cello / Lenka Gálisová – spev / Júlia Karová – spev, perkusie / Barnabáš Kollárik – alto saxofón, klarinet / Vlado Vizár – trombón / Juraj Janík – klavír / Martin Kukučka – bicie / Enea Bari – kontrabass, basgitara, aranžovanie

Na základe nového Covid automatu platného od 12.8.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní, testovaní alebo prekonaní COVID-19. Viac informácií TU

20 nov 2021