Jamadan

Jamadan je pestré bubenícke zoskupenie , ktoré hrá tradičnú hudbu západnej Afriky.
Od roku 2004 prinášajú publiku energickú tanečnú muziku plnú bubnov a rytmov s originálnymi aranžmánmi a pódiovú show.
Zoskupenie zahrá v Klube Lúč bubenícku hudbu Guinei a Mali vo forme samostatného koncertu. Kapela hrá na množstvo bubnov a perkusií, spevajú africké piesne a predvádzajú africký ženský tanec i maskový tanec. Túto hudbu študovali priamo v Afrike (Guinea).

Pred koncertom prebehne 2 hodinový bubenícky workshop, na ktorý je potrebné sa prihlásiť na patrik(at)klubluc.sk. Cena workshopu je 8€.

www.jamadan.sk

Na základe nového Covid automatu platného od 12.8.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní, testovaní alebo prekonaní COVID-19. Viac informácií TU

23 okt 2021

5.00 €