HYPNOS & DOOMAS + support

Česká death metalová skupina HYPNOS, na čele ktorej stojí bývalý člen Krabathor, Bruno, vyráža podporiť svoj posledný album „The Blackcrow“. To síce vyšlo už na jeseň 2020, ale plánované turné na jeho podporu bolo niekoľkokrát preložené kvôli reštrikciám spojeným s Covidom19. Nová doska svojou koncepciou nadväzuje na svojho predchodcu „The Whitecrow“ z roku 2017 a venuje sa tentoraz temnejším stránkam ľudskej mysle a vzorcom správania. O vydanie CD verzie sa opäť postarala nemecká firma Einheit Produktionen, LP potom vyšlo u českých Monster Nation. Na turné plánovanom naprieč 4 európskymi štátmi – Českou republikou, Slovenskom, Rakúskom podporia HYPNOS skúsení Slováci DOOMAS svojou fúziou death a doom metalu, ktorí tiež na koncertoch predstavoia svoj nový album „R´Lyeh“, ktorý vychádza práve v týchto dňoch u Gothoom Productions. Plánovaný je aj support , ktorý Vám predstavíme neskôr.

Dátum

24 feb 2023