Filip Sychra (CZ): Burger s knedľou

Inscenácia nás zavedie do televízneho štúdia tesne pred natáčaním obľúbenej relácie o varení. Kuchárskej show hrozí veľký problém! Podarí sa ju vyžehliť pomocníkovi šéfkuchára? Alebo by sa do toho televízneho zmätku radšej vôbec nemal pliesť?
Nazrite do nevšedného zákulisia jedného z televíznych kuchárskych evergreenov a zapojte sa aj Vy. Zábavné situácie a epizódy z dejín knedlí sa odohrajú priamo pred vašimi zrakmi a vy tak uvidíte, čo sa skrýva za televiznymi reláciami o varení. Nie vždy je to nabubralá paráda dokonalých kuchárov. Stačí prisť do televizneho štúdia o niečo skôr a nazrieť za pozlátko… Jediný stabilný a odolný je asistent hviezdy jednej z televíznych kuchárskych „šou“ – majstra Buchtu. Obzvlášť, keď sa pre priamy prenos pripravuje novinka, ktorá prepojuje svet: americký burger a český „knedlík“! McLabužníci budú žasnúť, čo všetko u nás v čechách dokážeme.

Autor a hrá: Filip Sychra
dĺžka predstavenia: 75 minút

Podujatie sa uskutoční v rámci 29. ročníka medzinárodného festivalu divadla jedného herca Sám na Javisku 2023, ktorý podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia – hlavný partner a Mesto Trenčín.

Dobrovoľné vstupné

Dátum

14 okt 2023
Expired!

Čas

16:00 - 17:15

Miesto

Galéria M.A. Bazovského

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center