Ester Wiesnerová – Blue Journal TOUR + Skylark Q

ESTER WIESNEROVÁ – výnimočná slovenská hudobná skladateľka, speváčka, textárka a pedagogička, vydáva debutový album pod názvom BLUE JOURNAL a príde ho predstaviť aj k nám, do Trenčína. “Kým som keď sa nikto nepozerá? Kým som pod tlakom spoločnosti? Kto naozaj som?” Blue Journal je o nekončiacom procese v každom z nás, o hľadaní vlastnej identity. Debutový album Ester Wiesnerovej vznikal 4 roky a zrodil sa uprostred prázdnych ulíc koronového sveta. Samotný album nie je len albumom, ale aj reálnym, ručne robeným zápisníkom. V jeho písaní tak môžete pokračovať aj vy.

spev: Ester Wiesnerová (SK)
saxofón, klarinet: Sam Knight (UK)
harfa: Charles Overton (USA)
basgitara, kontrabas: Michal Šelep (SK)
perkusie: Kan Yanabe (JAP)

SKYLARK Q

Dáša Libiaková, speváčka, promotérka projektu JazzDivas, Piešťansky jazzový festival – Ženy v jazze, spevácka súťaž mladých talentov Piešťanský slávik, špičková osobnosť slovenskej jazzovej scény Jozef Brisuda, kontrabasista, šéf jazzovej sekcie vysielania rádia Devín, štúdiový umelec legendárnych nahrávok s Lacom Gerhardtom František Báleš. klavirista, bandleader, skladateľ, aranžér, pedagóg, autor projektu Sonety – zhudobnené básne P.O. Hviezdoslava, aranžér projektu Slovenské tango – hudobný fenomén. Janko Babič, bicie nástroje, publicista, promotér, riaditeľ festivalu Jazz pod hradom, moderátor relácie Podoby jazzu na rádiu Piešťany.

21 máj 2022