Ideme k Vám, Trenčín

Podujatie z dôvodu zavedenia lockdownu a zákazu vychádzania ZRUŠENÉ. O novom termíne budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie a priazeň!

Verejná diskusia so šéfredaktorom Aktuality.sk a jeho hosťom v Klube Lúč.
Rozhodli sme sa vydať na cestu po celom Slovensku, aby sme k vám boli bližšie a mohli sa s vami stretnúť osobne. Príďte sa porozprávať so šéfredaktorom portálu Aktuality.sk Petrom Bárdym a jeho hosťami. Diskusia sa nebude venovať iba knižnej novinke “Obyčajný Matovič. Homo vulgaris”, ale aj témam, ktoré sú v spoločnosti zaujímavé. Ak si so sebou prinesiete aj našu knižnú novinku, môžete si ju dať podpísať autorom.
Vstup na diskusiu je voľný.

Na základe nového Covid automatu platného od 22.11.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OP (očkovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OP (očkovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní a prekonaní COVID-19. Viac informácií TU

30 nov 2021