Vlk a hlad

Detský divadelný klub: Vlk a hlad

Podujatie sa uskutoční v rámci 28. ročníku medzinárodného festivalu divadla jedného herca Sám na javisku.

Hra je pôvodne určená pre deti, prvýkrát bola inscenovaná vo fínskych materských škôlkach pre najmenšie publikum. Hneď na začiatku si mohlo publikum zvoliť, ak chce celú bábkohru v českom, fínskom, alebo dokonca v česko-fínskom znení. Ako autor predpokladal, zvíťazila posledná spomínaná možnosť. Obecenstvo malo možnosť prepínať slovami „česky“ a „fínsky“ rozprávku do jednotlivých jazykov, ako sa im práve zachcelo, a sledovať tak Follovu schopnosť okamžitej reakcie na publikum aj okamžité slovné improvizácie.

Hrá: Jakub Folvarčný

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia – hlavný partner a Mesto Trenčín.

posielam tootoot Vlk a hlad, vypadol

16 okt 2022

Družba Drama Studio