Detský divadelný klub: Tdpaslík

Hlavný hrdina príbehu sa vydá do sveta zastaviť slnko, aby jeho kamarátka slnečnica na jeseň neodkvitla. Na svojej ročnej púti zažije rôzne dobrodružstvá, stretne mnoho priateľov,
ktorí tiež potrebujú k životu slnko a na koniec…vlastne, koniec už uvidíte v divadle. V predstavení sú zastúpené viaceré témy: 4 ročné obdobia – súvislosti medzi prírodou a jej cyklami, kde sa v druhom pláne snažíme citlivo načrtnúť aj tému pominuteľnosti.
Ako už aj názov predstavenia napovedá, zaoberáme sa tiež logopedickou témou – aj človek s rečovou vadou dokáže spraviť veľké veci, ak na sebe pracuje.

Nechýbajú ani veselé pesničky a prvky interakcie s publikom. Vhodné pre divákov 3-10 rokov, dĺžka predatavenia 40-45 min.
Pri tvobe scenára sme konzultačne spolupracovali s detskou psychologičkou, aj s detskou pedagogičkou.

Obmedzená kapacita miest, rezervácie na info@klubluc.sk alebo doporučujeme kúpiť vstupenku.

26 feb 2023

Družba Drama Studio