Depeche Party by DJ Škodis

Black party v štýle Depeche Mode, zahrá DJ Škodis (your personal dj), ktorý je známy u väčšiny fanúšikov skupiny Depeche Mode u nás ako fanúšik a dj, ktorý sa špecializuje na organizovanie “depešáckych” stretnutí a na hranie na DM eventoch po celom Slovensku a bližšom zahraničí.
Tento a budúci rok sú rokmi kedy nám Depeche Mode predstavujú svoj ostatný album na Memento Mori tour v Európe a Severnej Amerike. Po koncertoch v Bratislave a bližšom okolí Slovenska sa opäť s kapelou stretneme na koncertoch v zimných a jarných mesiacoch roku 2024 a preto si na kapelu DM zaspomíname aj u nás v klube.
Párty bude podporená videoprojekciou a budete na nej počuť ako nové, tak aj staršie overené hity Vašej obľúbenej kapely z anglického Basildonu. Tiež nezabudneme na kapely pribuzné k DM ako sú Oceán, Shalom, Camouflage, Erasure a na ďalšie zvučné mená synthpopu a hudobnej éry new wave.

03 feb 2024