Audiobug

Podujatie z dôvodu zavedenia lockdownu a zákazu vychádzania ZRUŠENÉ. O novom termíne Vás budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie a priazeň!

Do uší prenikne svieži zvuk ostrej gitary, podčiarknutý jednofarebnou basou, hladivými bicími a vtieravým popsychravým hlasom. V skladbách nájdete zmes všetkého, čo tu už raz bolo, ale predsa len aj niečo, čo ste ešte nepočuli – od alternatívneho rocku cez grunge až k post punku. V každej skladbe je niečo, čo môžete hľadať a objaviť. Od roku 2017 dokončili svoje druhé demo, aktuálne tvoria tretie. Štvorčlennej skupine Audiobug z Trenčína prídete na chuť – najlepšie chutí naživo!

https://www.facebook.com/audiobug.band/
https://youtu.be/2a0-W1hgjmY
https://audiobug.bandcamp.com/


Na základe nového Covid automatu platného od 12.8.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní, testovaní alebo prekonaní COVID-19. Viac informácií TU

Dátum

27 nov 2021
Expired!

Čas

20:00 - 22:00

Viac info

Facebook event

Miesto

Klub Lúč
Facebook event

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center