Open Mic Session

Hudobní nadšenci pozor! Prvá Open Mic Session v Klube Lúč. Talentová súťaž, kde tvojim partnerom bude mikrofón. Každý, kto naberie odvahu, dostane šancu ukázať čo v ňom je. Spievaš? Rapuješ? Ovládaš beatbox? Prípadne si začínajúci komik? Ak je aspoň jedna možnosť, veľké tučné ÁNO, tak je táto udalosť tvojou piatkovou voľbou. Jediné čo stačí spraviť, hneď potom ako sa postavíš na pódium, je uvoľniť sa a dať zo seba všetko, čo je v tebe. Pred udalosťou, ktorá sa uskutoční v piatok 12.11.2021 v priestoroch Klubu Lúč (Mierové námestie 19), je potrebné sa dopredu registrovať sa na email patrik@klubluc.sk. Do e-mailu napíš meno, aký tip vystúpenia chceš robiť a krátke demo (môže to byť aj nahrávka na telefón). Každý zaregistrovaný vystupujúci dostane svoj priestor. Vopred prihlásení účastníci budú postupne predstavení v udalosti. Najlepšie vystúpenie bude ocenené. K dispozícií bude mikrofón, dj a gitara. Tak čo, si pripravený ukázať čo je v tebe?

Na základe nového Covid automatu platného od 12.8.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní, testovaní alebo prekonaní COVID-19. Viac informácií TU

12 nov 2021

5.00 €