Literárne soirée

Podujatie z dôvodu zavedenia lockdownu a zákazu vychádzania ZRUŠENÉ. O novom termíne Vás budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie a priazeň!

Milí priatelia a priaznivci nášho Literárneho soirée. Aj napriek jesennej apatii, zúriacej pandémii či sychravému počasiu sme späť v plnej sile! Ak máte chuť zúčastniť sa skvelého podujatia, ktoré je plné inšpiratívnych ľudí a skvelého umenia – nech sa páči, toto je podujatie práve pre Vás. Už 3.12. sa stretneme v Klube Lúč.
Literárne soirée je umelecko – zábavná platforma, ktorá ponúka priestor predovšetkým na prezentáciu literárnej tvorby obyvateľov daného mesta, ktorí majú možnosť si text odprezentovať sami alebo požiadať o jeho interpretáciu hercom. Takže ak ukrývate v šuflíku nejaké texty, vyplňte náš dotazník a staňte sa súčasťou Literárneho soirée.
Soirée v skratke je spleť vašej skvelej literatúry s hereckým vkladom, no i hudobného umenia. Je to večer plný vašich príbehov, ktoré sa zväčša dotýkajú každého z nás.

Na základe nového Covid automatu platného od 22.11.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OP (očkovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OP (očkovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní a prekonaní COVID-19. Viac informácií TU

03 dec 2021