Katarzia – Celibát tour 2021

Podujatie z dôvodu zavedenia lockdownu a zákazu vychádzania ZRUŠENÉ. O novom termíne budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie a priazeň!

Katarzia je slovenská producentka a textárka žijúca v Prahe, kvôli ktorej tvorbe sa už nejeden česko-slovenský fanúšik a hejter pohádali v erotickej atmosfére nočného baru. Predstavuje generáciu počítačových začiatočníkov narodených okolo roku ’89 a hľadí do budúcna s vedomím svojej, aj slovenskej minulosti. Žije v aute, na cestách medzi malými mestami a Prahou, kde tvorí a skúša s jazz kapelou. V súčasnosti koncertuje so slovenským producentom Pjonim. Jej texty sú charakteristické otvorene pomenovanými momentmi a príbehmi z našich životov a vzťahov. Má na konte štyri štúdiové albumy. Na jar 2018 získala cenu Radio_head Awards za najlepší singel, konkrétne za skladbu “Kde sa slzy berú”, ktorý zložila k filmu Piata loď, ocenenom na festivale Berlinale. V marci 2018 napísala hudbu a texty k predstaveniu Antigona v Slovenskom národnom divadle, spolu s producentom Jonatánom Pastirčákom. Tieto skladby so sofistikovaným aktivistickým ladením vyšli v októbri na rovnomennom albume. Na jeseň 2018 získali za Antigonu ocenenie Dosky za najlepšiu scénickú hudbu sezóny a Cenu Tatrabanky za hudbu v kategórii Mladý tvorca. V rovnakom čase sa zúčastnila prestížnej Red Bull Music Academy v Berlíne, kam bola pozvaná ako jedna z 30 mladých producentov spomedzi 5000 uchádzačov z celého sveta. Na jar 2020 vydala vo vydavateľstve Slnko Records štvrtý album s názvom Celibát.

Na základe nového Covid automatu platného od 22.11.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OP (očkovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OP (očkovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní a prekonaní COVID-19. Viac informácií TU

17 dec 2021