Tanec 5Rytmov&Cacao

Pozývame Vás, aby ste prišli a cez prepojenie ceremónie Kakaa s tancom 5rytmov, skúsili nahliadnuť do svojho vnútra, do svojho srdca a objavovať zázraky, ktoré nosíme v sebe. V tomto čase to možno potrebujeme viac ako inokedy.
Tanec 5Rytmov ( 5 Rhythms®) je dynamická meditácia pohybom, vytvorená americkou tanečnicou, terapeutkou, charizmatickou šamankou Gabrielle Roth (1941-2012). 5Rytmov® je to pohybová terapia, aj filozofia, pohľad na svet a umenie v pohybe vytvorená Gabriellou Roth a praktikovaná desaťtisícimi tanečníkmi na celom svete. Je to dynamická pohybová prax zakorenená v princípe, že ak dostaneš dušu do pohybu, začne sa sama uzdravovať. Pohyb je oboje – liek aj metafora, ktoré sa ku nám dostávajú ponad všetky jazyky, kultúry a vekové skupiny, aby premenili utrpenie na umenie, umenie na uvedomenie a uvedomenie na akciu. Kdekoľvek tancujeme 5Rytmov, vznikne komunita narodená pre tanec, potenie sa, zmenu a podporu , ktorá poskytne bezpečný priestor pre každého z nás aby sme mohli zatriasť tým čo drží naše ego a prebudiť šťavnaté, nepredvídateľné, fascinujúce, na hrane sa pohybujúce, hviezdne časti nášho ja, ktoré si zaslúžia byť slobodné. Kreativita. Spojenie. Komunita.

Hudba 5Rytmov . DJ Miša Trizuljaková
Ceremónia Cacao: Katarína Ar
Vstupné 20 €, na požiadanie poskytneme zľavu ľudom s nižším príjmom a na rodičovskej dovolenke. Tancujeme bez používania alkoholu a omamných látok
Prihlasovanie na: marta.micak@gmail.com alebo tel. číslo 0903 916 836