Divadlo Husa na Provázku, Pavol Seriš: Takt

Klauniáda o etikete. Zamilovaný buran stratený vo svete pravidiel a konvencií. Môže vôbec získať ženu svojich snov? Dokáže vyhlásený expert na etiketu a jeho asistentka svojou svojráznou metódou vytesať z neotesanca slušného človeka? A kto je to vlastne ten… slušný človek? Premena spoločenského analfabeta v majstra taktu a sociálneho básnika. Klauniáda o etikete i o tom, či je vôbec ešte aktuálna.

Scenár, réžia a hrajú: Dalibor Buš, Tereza Marečková, Pavol Seriš
Premiéra 19. 8. 2021, Husa na provázku, Brno.

Na základe nového Covid automatu platného od 22.11.2021 bude Klub Lúč fungovať v režime: OP (očkovaní, po prekonaní COVID-19). To znamená, že na podujatia organizované v Klube Lúč umožníme vstup iba divákom, ktorí patria do skupiny OP (očkovaní, po prekonaní COVID-19), a budeme vyžadovať potvrdenie o očkovaní a prekonaní COVID-19. Viac informácií TU

28 dec 2021