Vlk a hlad

Detský divadelný klub: Vlk a hlad

Hra je pôvodne určená pre deti, prvýkrát bola inscenovaná vo fínskych materských škôlkach pre najmenšie publikum. Hneď na začiatku si mohlo publikum zvoliť, ak chce celú bábkohru v českom, fínskom, alebo dokonca v česko-fínskom znení. Ako autor predpokladal, zvíťazila posledná spomínaná možnosť. Obecenstvo malo možnosť prepínať slovami „česky“ a „fínsky“ rozprávku do jednotlivých jazykov, ako sa im práve zachcelo, a sledovať tak Follovu schopnosť okamžitej reakcie na publikum aj okamžité slovné improvizácie.

Hrá: Jakub Folvarčný

Podujatie sa uskutoční v rámci 28. ročníku medzinárodného festivalu divadla jedného herca Sám na javisku.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia – hlavný partner a Mesto Trenčín.

posielam tootoot Vlk a hlad, vypadol

Dátum

16 okt 2022