Balkan Bashavel: Malalata + Grounchoo (ES)

Začiatok nového roka znamená aj ďalšiu zimnú Balkan Bashavel tour. A teda čas, kedy spolu vyskáčeme kalórie z vianočného hodovania v rytmoch balkan beats, gypsy, reggae a world music. V Trenčíne štartujeme v combo: MALALATA + Grounchoo (ES)

MALALATA (SK)
MALALATA pôsobí na scéne už 17 rokov a je synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance. Pod taktovkou MALALATA pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Japonsku či Mexiku. Duo svojou show roztancovalo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystúpilo na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda či Fanfare Ciocarlia.
www.facebook.com/MALALATA

GROUNCHOO (ES)
Barcelonský DJ s osobitým fúzikom a výzorom Grouncho Marxa. Je rezidentom Balkan Party Barcelona. Už roztnacoval nielen polovicu Európy, ale napríklad aj Rio de Janeiro. Jeho pestré sety spájajú tradičné gypsy, klezmer a brass rytmy s novodobým turbo-folkom, gypsy-punkom alebo ska.
www.facebook.com/grounchoo

Vstup na akciu bude povolený len osobám starším ako 15 rokov.
Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z nej budú zverejnené na sociálnej sieti Facebook.

Dátum

02 feb 2024
Expired!

Čas

21:00

Viac info

Facebook event

Miesto

Klub Lúč
Facebook event

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center